Výtvarné kurzy

Galerie / Digital technologies / Limits of coexistence

Cyklo dílna

Výtvarný kurz 8 – 14 let ~ ČTVRTEK 17:30 – 19:00

V tomto kurzu se zaměřujeme na rozvoj abstraktního myšlení a propojování praktické dovednosti s teoretickými informacemi.

Pracujeme s různorodými materiály a postupně se dostáváme ke složitějším technikám, abychom vytvořili škálu možností, ze které můžeme později čerpat. Přemýšlíme a povídáme si o tématu, čteme, ukazujeme si práci umělců a pomalu si tak vytváříme vztah k dějinám výtvarného umění. Se staršími dětmi se také začneme pomalu věnovat zobrazování reality a postupně jim vysvětlíme pravidla perspektivy.

Otevíráme dlouhodobější témata, která v rámci jednotlivých hodin rozvíjíme do konkrétních úkolů, abychom si tak zvykli kontinuálně pracovat a soustředit se na jednu myšlenku. Máme tedy spoustu času dostat se od cákání barev k práci se štětcem, vypilovat míchání barev nebo si vytvořit vlastní knížku.

Kdy: čtvrtek / 1,5 hodiny / 17:30 – 19:00

Cena: 300 / lekci

Přihlášky na: st.prototyp@gmail.com, +420 777 768 413

Materiál: je zahrnut v ceně, oblečení pracovní nebo si přinést tričko na malování

Kapacita: maximálně 7 dětí v kurzu

Možno nastoupit kdykoliv v průběhu roku, pokud to kapacita kroužku dovolí.

studio prototyp vytvarne kurzy vytvarka deti malovani workshop studio prototyp vytvarne kurzy vytvarka deti malovani workshop

studio prototyp vytvarne kurzyvytvarny kurz prototyp kresleni malovani workshop pro detivytvarny kurz prototyp kresleni malovani workshop pro detiIMG_4652 IMG_4807 IMG_5013 IMG_5179IMG_5241  IMG_5474 la-07 vytvarne kurzy, kresleni, malovani, protottyp

 

 

 

Facebook
Sekaninova 16, Praha 2