Výtvarné kurzy

Galerie / Kořeny rostou dovnitř

Cyklo dílna

OBSAZENO – Výtvarný kurz pro děti ~ čtvrtek 17:00

MOMENTÁLNĚ OBSAZENO DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU

V tomto kurzu se zaměřujeme na rozvoj abstraktního myšlení a propojování praktické dovednosti s teoretickými informacemi.

Pracujeme s různorodými materiály a postupně se dostáváme ke složitějším technikám, abychom vytvořili škálu možností, ze které můžeme později čerpat. Přemýšlíme a povídáme si o tématu, čteme, ukazujeme si práci umělců a pomalu si tak vytváříme vztah k dějinám výtvarného umění. Se staršími dětmi se také začneme pomalu věnovat zobrazování reality a postupně jim vysvětlíme pravidla perspektivy.

Otevíráme dlouhodobější témata, která v rámci jednotlivých hodin rozvíjíme do konkrétních úkolů, abychom si tak zvykli kontinuálně pracovat a soustředit se na jednu myšlenku. Máme tedy spoustu času dostat se od cákání barev k práci se štětcem, vypilovat míchání barev nebo si vytvořit vlastní knížku.

Kdy: čtvrtek / 1,5 hodiny / 17:00 – 18:30

Cena: 300 / lekci

Přihlášky na: st.prototyp@gmail.com

Materiál: je zahrnut v ceně, oblečení pracovní nebo si přinést tričko na malování

Kapacita: maximálně 5 dětí v kurzu

Možno nastoupit kdykoliv v průběhu roku, pokud to kapacita kroužku dovolí.

 

studio prototyp vytvarne kurzyvytvarny kurz prototyp kresleni malovani workshop pro detivytvarny kurz prototyp kresleni malovani workshop pro detiIMG_4652 IMG_4807 IMG_5013 IMG_5179IMG_5241  IMG_5474 la-07 vytvarne kurzy, kresleni, malovani, protottyp

 

 

 

Facebook
Sekaninova 16, Praha 2