Výtvarné kurzy

Galerie / S O C H A V E V I D E U >

Cyklo dílna

Letní akademie pro děti – AVU

Letní akademie pro děti je intenzivní výtvarný kurz zaměřený na rozvíjení výtvarného vnímání, pro žáky prvního a druhého stupně základních škol. Program je rozdělen podle dvou věkových skupin, pro děti od 6 do 12 let a starší žáky od 12 do 16 let. Hlavní náplní kurzu je uvedení do problematiky malířských a kreslířských technik jako jsou: uhel, tuš, křída, akryl, akvarel ad.
Hravou formou se děti na základě příkladů z dějin umění seznamují s materiálem a rozvíjí vlastní výtvarnou citlivost, prohlédnou si prostředí AVU a v rámci hry se dotknou například i forem jako instalace, performance nebo video.

Kurz otevíráme vždy dva poslední týdny v srpnu na Akademii výtvarných umění v Praze.

odkaz-web-avu

letni akademi pro detiletni akademi pro deti letni akademi pro deti letni akademi pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro detiletni akademie pro deti letni akademie pro detiletni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti

Facebook
Sekaninova 16, Praha 2