Výtvarné kurzy

Galerie / Kořeny rostou dovnitř

Cyklo dílna

Letní akademie pro děti – AVU

Letní akademie pro děti je intenzivní výtvarný kurz zaměřený na rozvíjení výtvarného vnímání pro žáky prvního a druhého stupně základních škol pod vedením Karin Šrubařové a Nikoly Brabcové.

Hlavní náplní kurzu je uvedení do problematiky malířských a kreslířských technik jako jsou: uhel, tuš, křída, akryl, akvarel ad. Hravou formou se děti na základě příkladů z dějin umění seznamují s materiálem a rozvíjí vlastní výtvarnou citlivost, prohlédnou si prostředí AVU a v rámci hry se dotknou například i forem jako instalace, performance nebo video.

Kurz otevíráme na začátku července na Akademii výtvarných umění v Praze. V tomto roce kurzy proběhnou ve dvou termínech pro věkově smíšené skupiny:

5. – 9. 7. a 12. – 16. 7. 2021, oba pro děti ve věku 6 – 16 let. 

V případě dotazů se prosím obracejte na lad@avu.cz nebo st.prototyp@gmail.com.

odkaz-web-avu

letni akademi pro detiletni akademi pro deti letni akademi pro deti letni akademi pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro detiletni akademie pro deti letni akademie pro detiletni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti letni akademie pro deti

Facebook
Sekaninova 16, Praha 2