Výtvarné kurzy

Galerie / Garden Networks

Cyklo dílna

O nás

Prototyp je platforma pro uměleckou a kurátorskou spolupráci v oblastech současného umění, která se zaměřuje především na tvůrčí proces, jeho mapování, prožití a transformaci skrze něj. Protínají se zde kulturní, vzdělávací, sportovní a ekologické aktivity. V přízemí vnitroblokového domku sídlí cyklodílna Jan a na dvoře je otevřená terasa se zahradou. Celý prostor je přístupný a přátelský dětem.

Program galerie tvoří projekty, které prolínají kurátorskou a uměleckou praxi, jejich výsledná podoba se formuje během procesu společné práce. Neustále hledáme přesnější tvar, který lépe odpovídá žité skutečnosti. Průběh a výstupy naší práce jsou prezentovány na webu a blogu, dále živě během krátkých eventů a v podobě publikací, které jsou součástí knihovny a archivu.

Pořádáme výtvarné kurzy pro děti a dospělé, zaměřené na praktickou zkušenost s výtvarným materiálem, jenž je na jedné straně definována volným experimentem a na straně druhé klasickými pravidly iluzivního zobrazování. Během letních prázdnin vedeme Letní akademii pro děti na Akademii výtvarných umění v Praze.

KONTAKT:

Sekaninova 16, Praha 2

st.prototyp@gmail.com

Nikola Brabcová  / nikola.brabcova@gmail.com
Karin Šrubařová  / karin.srubarova@gmail.com

YouTube

Vimeo

Instagram

Facebook

prototyp

Podpora:

Hlavní město Praha a Městská část Praha 2

Spolupráce:

Artyčok.tv, ArtMap, jlbjlt, GoOut

 

 

 

 

 

 

Facebook
Sekaninova 16, Praha 2